2 dni do Toastu! Konkurs!
2011-06-08
Ogłaszamy konkurs na Najlepszy Toast za Unię i Transkaukazję. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Pokażcie jak piliście z nami Toast 10 czerwca!


Zasady konkursu:
 1. Liczba osób wnoszących Toast: minimalna – 2 osoby, maksymalna – nieograniczona.
 2. Wznosicie Toast 10 czerwca alkoholem dowolnego pochodzenia. Preferowane jest to z KAUKAZU. Preferowana godzina toastu: 18:00 czasu środkowoeuropejskiego.
 3. Przygotujcie sprzęt, którym nagracie Toast (aparat, kamera, telefon komórkowy). Preferowane jest abyście na filmiku umieścili informacje o miejscu, w którym świętujecie. Oprócz filmików czekamy na zdjęcia.
 4. Toast dotyczyć ma Transkaukazji (ale nie tylko festiwalu Transkaukazja, ale przyszłej Unii Kaukaskiej)
 5. Link do filmiku z Toastu prosimy wysłać na adres: toast@transkaukazja.eu. Filmy prosimy umieszczać na portalach służących do udostępniania plików video (np. vimeo, youtube), zdjęcia można przesyłać bezpośrednio (objętość - max 2 MB / pakiet zdjęć) lub poprzez link do galerii zdjęć na portalach służących do udostępniania zdjęć.
 6. Udział w konkursie równoznaczny jest z oświadczeniem dotyczącym posiadania praw autorskich do przesyłanych materiałów, posiadaniem zgody osób zarejestrowanych na upowszechnienie ich wizerunku oraz udzieleniem zgody Fundacji Inna Przestrzeń na nieodpłatne wykorzystanie materiałów do celów związanych z promocją Festiwalu Transkaukazja.
 7. Zgłoszenia przyjmujemy do 15.06.2011.
 8. Wyniki opublikujemy na stronie festiwalu www.transkaukazja.pl do 30.06.2011.

Nagrody:

 • Autorzy trzech najlepszych fimów otrzymają po butelce wina gruzińskiego ufundowaną przez naszego sponsora: Grusignac - wina gruzińskie (www.grusignac.pl).
 • Autorzy trzech najlepszych zdjęć otrzymają po egzemplarzu książki "Gaumardżos. Opowieści z Gruzji", autorstwa Anny Dziewit-Meller oraz Marcina Mellera wraz z autografami twórców - ufundowany przez Wydawnictwo Świat Książki.
 • Odbiór nagród w siedzibie Fundacji Inna Przestrzeń.

Toast - najlepiej jeśli sami zorganizujecie.. ale możecie też dołączyć do istniejących wydarzeń:
Przeczytaj gdzie już pijemy
Strona główna